Tass puhtaks hambapastaga


19. mail leidsime Lassiega portsu põõsa alla visatud nõusid. Otsustasime, et ei lase väärt kraamil prügimäele sattuda ja leiame asjadele uued omanikud.

Eriti meeldis meile kirju tass, mille otsustasime endale jätta. Meie kurvastuseks oli tass seest täiesti tumedaks tõmbunud. Leotamine ja nõudepesuvahend ei aidanud – tegemist oli vist aastate pikkuse parkaine ladestumisega. Et tassist asja saaks, tuli leida muu lahendus.

Mulle meenus, et hambapasta võtab ju isegi ehted heledaks tagasi. Määrisin tassi hambapastaga kokku ja kümne minuti pärast hõõrusin nõudepesulapiga üle.

Värvierinevus oli silmnähtav. Saime puhta (ja ajutiselt piparmündilõhnalise) tassi, mis leiab meie kodus loodetavasti kasutust kauaks :).

Pilt
PiltPilt
Pilt

Advertisements

5 responses to “Tass puhtaks hambapastaga

  1. Soodaga oleks ka kindlasti saanud. Aga tass on tõesti väga ilus!

  2. Just tegin vanaema vanadele kruusidele uuenduskuuri kasutades soodat.

  3. Kuna tass on läikglasuuriga mitte matt, siis soodaga puhastada ei julgenud. Samas hea teada, et teised seda nippi kasutavad. Aitäh!

  4. See on Siimusti Keraamika tass. See on eriti armas ja maaliline sari – tassid, kausid, taldrikud – igaüks pisut isemoodi värvitriipudega, nagu pisikesed maastikumaalid. Käin vahetevahel nende müügipunktis imetlemas, nagu kunstinäitusel. Kõike ju koju osta ei jaksa ja pole vajagi.

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s