Sirp ämbris, kõva kolin


“Arvan homode asjus, et tegu on puudega inimestega, kes ei suuda saada lapsi psüühilise või geenihälbe tõttu. Inimese või looma üks põhiülesanne on saada järglasi. Kui ta neid mingil põhjusel ei saa, siis on ju tegu puudega. Abielu põhieesmärk on ikkagi järelkasv ja võimalikult turvalised tingimused laste kasvamiseks,” kirjutab Aivar Kivisiv Sirbis.

Ahsoo! Kuigi mina olen hetero, häirib mind siiralt artikli fookus. Et siis homod ei tohi abielluda, kuna homoseksuaalsus on puue?!? Aga kui ühejalgne naine ja viljatu mees tahavad abielluda, kas siis see on lubatud? Neil ei saa ju ka kunagi lapsi sündida.

“Põhiväärtuste ründamine ja hägustamine võib olla ülemaailmsete islamiorganiatsioonide huvides, kes unistavad kogu maailma islamiseerimisest. Ei tasu unustada ka Hiinat, kes viib läbi oma ülemaailmse majandusekspansiooni poliitikat ja võib toetada oma idamaises kavaluses kõiki vahendeid konkurentide nõrgendamiseks.”

Ahah! Sellist artiklit oleksin oodanud Telegram.ee-st, aga Sirbist sellist jura lugeda on piinlik. 😦

Eesti elu ei pöörle juba ammu “traditsioonilite väärtuste” ümber. Meil kasvatavad lapsi üksikvanemad, ostetakse emadust, tuhanded tööealised matavad oma elu omastehooldusesse, paljudel koolilastel on kõhud tühjad, töötu abiraha on naeruväärne, hambaravi eest ei suuda paljud maksta, arstiabi viibib. Eesti mantra on OLELUSVÕITLUS. Kui homoabielu aitab kahel inimesel elus paremini hakkama saada ja teeb neid õnnelikuks, siis lasku käia. Minu meelest võiks omavahel abielluma hakata ka südamesõbrad või sõbrannad, et koos juba olemas olevaid lapsi kasvatada ja vastutust jagada. Abielu ei pea võrduma seksiga. See mulle meeldiks!

Eesti traditsioonides on sees ka paljulapselised pered. Tütardele anti kaasa suur kaasavara, muidu nad mehele ei saanud. Naiste peksmist ei peetud suureks kuriteoks. Lapsega vallalised naised olid põlu all. Matsakad naised olid au sees. Haridust anti nelja ja kuue klassi kaupa. Sünnitati kodudes. Lapsed pandi varakult tööle, haridus polnud just liigselt moes. Tööpäevad olid pikad, haigusrahasid ei makstud. Lastetoetust ja emapalka ei olnud. Ka need on meie peretraditsioonid. Sügava puudega vastsündinud viidi metsa. Miks neist traditsioonidest ei räägita?

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s