Unenägude juhtimine


Tuba on pime. Teised magavad juba. Kuulan õuest kostuvat liiklusmüra. Kuskil karjub koer. Silmad hakkavad kinni vajuma… “Täna tahan unes näha mõnda head meenutust oma elust. Mõnda olulist lugu. Tahan näha viimast suve… Või tegelikult ei pea olema viimane suvi…”

Jään magama. Näen unes, et istun suveööl mererannal ja vaatan äikest. Tegelikult ei juhtunud seal rannas midagi, ma lihtsalt tegin mõned tähtsad otsused… Hetk hiljem olen oma vanas kodus ja pesen aknaid. Tuleb ema ja ütleb, et läbi musta klaasi kaugele ei näe…  Järgmisena istun oma lapsega diivanil ja räägin elust ja surmast. Viimasena näen, et magan ja keegi teeb mulle pai.

Ärkan üles. Mulle meenub õhtune unenäosoov. Jah, tõesti sain, mis tahtsin, kuigi veidi hüplikus vormis.

____________

Tegelikult olen unenägusid tellinud juba pikemat aega. Ja reeglina on need paremad kui kaabeltelevisioon, sest kunagi ei tea, mis teemalahendus tulemas on. Tuleb vaid hetk enne uinumist teema välja mõelda ja kindlat und soovides magama jääda.

Advertisements

One response to “Unenägude juhtimine

  1. Enda unenägude loomine on igapäevane toiming, mis võib öelda, et mõjutab suurel määral ka reaalsuses elatud aega… sest homikune enesetunne voolib meie päeva sündmusi ning reaktsioone viisil, mida me ehk ise ei tajugi. Alateadvuse maailm on nii põnev ning kütkestav.. üks viimastest asjadest siin maailmas, mis on jäänud suureks müsteeriumiks.

    Väga huvitav blogi on sul! 🙂

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s