Isiklik elu – paanikaosakonnata


Kui kaks inimest suunduvad kooselu suunas, siis võib kergesti tulla hirm, et enam ei saagi olema seda armastatud isiklikku omaette olemise aega. On paare, kellel tekib küsimus, et kui ollakse suhtes, kas siis ongi ainult  paarisüritused? Kui üks osapooltest välja minna ei taha või ei viitsi, kas siis ongi “koduklubi” kohustuslik? Kas paarissuhtes olija võib väljas käia ka omaette? Kas vastassoost sõbrad on aktsepteeritud?

Kui võtta elu ilma ülemäärase paanitsemiseta ja iseennast ning partnerit usaldades, siis muutuvad need küsimused mitevajalikeks. Kas partner on abi vajav invaliid, et tal peab alati saatja olema? Ei ole. 😉 Kas partner eksib linnas ära, kui üksi üritusele läheb? Ei eksi. Kas sina ise ei saa hästi läbi mitte ühegi vastassoost inimesega? Kui ei saa, siis miks ometi?

Ja kõige tähtsam, läbirääkimised on lubatud nii armastuses kui sõjas 😀 .

Advertisements

3 responses to “Isiklik elu – paanikaosakonnata

  1. Meie oma abielus oleme mõlemad vahel oma sõpradega väljas käinud või tegelnud eraldi hobidega, vms…Kui päevast päeva liiga palju koos oled, võid teise inimese ära lämmatada. Hindan seda, kui kaaslane annab mulle hingamisruumi ning vastupidi. Vahel ongi vaja eemale tõmbuda, et oma mõtteid mõelda ja lihtsalt olla. Me pole kordagi tülitsenud,saame ideaalselt läbi ja meil on vastastikune usaldus.Muidugi ei tähenda see seda, et me oleme kõiges ühel arvamusel.Mu mees ei armasta näiteks väga kinos või teatris käia. Mul on hea sõber, kes mind aeg-ajalt kutsub ja ma ei leia selles midagi taunimisväärset.Vahel tundub tõesti, et vastassoost inimestega ongi parem suhelda. Töötan ise naiste kollektiivis ja seal tuleb tihti ette intriige ja tühje jutte.

  2. neiudärevil kirjutas täpselt mu mõtted üles:)
    Lisan veel, et mulle tundub, et suhe, kus “tehakse kõike koos” ei saagi väga kaua kesta, või siis koos tehes ja olles kustub suhe ära?
    Ma ei tea kumb on põhjus ja kumb tagajärg. Erinevad seisukohad, hobid, suhted, mõtted ju ainult rikastavad suhet.

  3. Jah… omavahel võiks ikka muust ka rääkimist olla kui ainult seda, et mida poest söögiks on vaja. Ja kui minevikust kõik toredad elamused omavahel ära räägitud, millest sa siis veel edasi räägid, kui kõike koguaeg niigi koos teed.
    Usaldus ja iseseisvus. Ilma nendeta pole asjal mõtet. Kui ikka teine karguks kaasas peab koguaeg olema või siis kui ei julge teda sekundikski silmist lasta… see küll eriti eluterve suhe ei ole.

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s