Nõrganärvilistel mitte vaadata! Mida teeb Krokodilli nimeline narkootikum?


Sünteetiline narkootikum, mida kutsutakse täitsa sobiva nimega “Krokodill”, muudab inimese elavaks laibaks. Elava inimese kehas hakkab toimuma lagunemisprotsess, mille mõjusid saad vaadata järgnevates videodes.

Kui tunned, et oled piisavalt külma närviga, et järgnevaid videosid vaadata, siis tee seda. Ja räägi ohtudest ka vastavas eas lastele.

Kui sul õudukad aga kõhus keerama ja käed värisema võtavad, siis ära järgnevaid videosid vaata. Need oleksid sulle liig!

Need videod ei ole mõeldud väikestele lastele!

Miks selliste teemadega on kasulik kursis olla? Aga kasvõi sellepärast, et osata oma lapsi ohtude eest hoiatada.

Advertisements

37 responses to “Nõrganärvilistel mitte vaadata! Mida teeb Krokodilli nimeline narkootikum?

 1. Kahtlemata väga huvitav toode. Kuigi selle businessi mõte jääb natsa segaseks. Kas on võimalik, et tootearendustiimi juhil on varjatud osalus mõnes meditsiinifirmas? Sai tal oma kundedest kopp ette? Juhtus lihtsalt tootmisprotsessi käigus apsakas?

  • Krokodil on opiaadi desomorfiini kodus valmistatud versioon, millel on ainult need efektid. Desomorfiinil puuduvad need nö. “laibastavad” omadused.

 2. Keegi üritab narkomaane ära tappa. Alternatiiv kallile ravile…

 3. Samas, noori ahvatletakse narkotsi proovima. Ja kui juhuslikult satub proovimiseks Krokodill olema, siis…

 4. Jube mugav oleks seda narkootikumi levitada ja öelda, et narkomaanid on ise süüdi – surgu siis maha, aga need on ka inimesed. Inimesed, kes on kellegi vennad, õed, lapsed, vanemad… Ja kes garanteerib, et Krokodill ei jõua nt mõne teadmatu lapse kätte, kes nõela otsa meelitatakse…

 5. no kuulge! maailmas on valitsevaks korraks turumajandus ja kapitalism, ehk nõudlus/pakkumine ja kasumi teenimine. öelge nüüd, kui teie/ ehk SINA oleks narkomüüja, kas sina oleksid huvitatud klientide(narkarite) kaotusest? vaevalt… sinu kasum kannatab tarbijate puuduse tõttu…. ja niipalju kui ma kuulnud olen, on see “krokotill” miskine kodus keedetav keemia, mida junkied ise keedavad, et mitte kallist kraami osta… alguse vist saanud venemaalt, kus narkarid tahtsivad kiirelt ja odavalt kõrgustesse saada… ühesõnaga, need päris õiged narkomüüjad nüüd küll siukse saasta müümisest huvitet pole. kliendid tikuvad ära kaduma. aga mis ma ikka targutan, pange parem google.com otsingusse “drug crocodile” või vastupidi vms. ja have fun! suht õõvastav uurimustöö saab see olema…
  alkohooliku saad veel kuidagigi kaineks inimeseks muuta, suitsetaja saad ka kuidagigi mittesuitsetajaks muuta, aga “nõelavenda” parandab küll ainult haud….

  • Penn, viimasele lause vaidleks küll vastu! Olen ise olnud see noor ja rumal tüdruk, kes uudishimust narkot proovis ning nõela otsa meelitati. Olin kuskil pool aastat süstiv narkosõltlane, igapäevaselt pilves, sel ajal 15 aastane. Mind pandi kliinikusse ja ma ise tahtsin normaalseks saada ning nägin väga palju vaeva, et saada uuesti inimeseks. Praeguseks on sellest möödas 6 aastat ja ma olen kõik see aeg “puhas” olnud ja ei suudaks ega tahaks eales enam tilkagi narkootikume, isegi mitte kõige süütumat, ma isegi jätsin suitsetamise maha ja olen karskete eluviisidega, tubli koduperenaine ja ema oma väiksele pojale. Mõtle nüüd,kui oleksin juhuslikult krokodilli sarnase narkootikumi otsa sattunud.. On tõesti nii suva teistest inimestest? Ka narkomaan on inimene.

  • Vaidleks ka veidi vastu,õigemini parandaks ja täiendaks öeldut.
   Nemad,st.tootjad ja levitajad kindlasti ei kannata tarbijaskonna puuduse all.Pigem võib-olla ei jõuta kõikide klientide soove rahuldadagi.On ju Venemaa avarused põhjatud,vaest ja lootuse kaotanud põhjakihti piisavalt palju,milleks siis karta täna 100-st. kliendist ilmajäämist kui homme on 1000 uut ukse taga?Nii et mingil määral on neil see asi siiski läbi mõeldud.
   Karm tõde,kuid elu on näidanud,et teatud aja tagant leiutatakse järjest uusi ja jubedamaid inimeste sandistamise vahendeid.Valge hiinlane,valge pärslane,krokodill(võib-olla varsti “raisakotkas”,””hüään”,vm.jubedat?)

 6. Tegelikult on see kolmekümnendatel leiutatud ja pole nii uus ühti 🙂 Desomorfiin on morfiini derivaat ja teda kasutati samamoodi valuvaigistina ja rahustina kuna ta oli tunduvalt tõhusam kui morfiin. Aga kahjuks on see ka väga sõltuvust tekitav. Ta on nii laialt levinud sellepärast et seda saab käepäraste vahenditega kodus kiirelt ja odavalt teha ja ta ongi venemaal ja inglismaal vaeste narkots. Nad teavad küll mida nad teevad, aga nad on nii sügaval sees et neil on seda lihtsalt vaja.

 7. Kusjuures, see narkootikum pole midagi nii uus, üks video mida mina nägin oli üles laetud aastal 2008(?!), mis tähendab, et see on üsna kaua eksisteerinud, kuid sellest on siiski liiga vähe räägitud, mõni ehk arvab et ostab õiget narkootikumi, kuid ka temale võidake õige pähe valet sokutada ja nii ta läheb, paar doosi ei tee veel midagi, kuid pikaajaline kasutamine muudab tõepoolest elavaks surnuks, neid inimesi enam aidata ei saa, nad piinlevad kuni surmani, kui nad endalt just ise elu ei võta.. Kahju on inimestest kes sellises seisus on ja tegelikult ei teadnud.. Haiged on aga need, kes edasi müüvad, :// jube..

 8. Tegelikult oli asi nii ( kuskilt netist lugesin ), et üks venemaa noor naine tahtis kähku rikkaks saada ja keeras sellise pasa kokku. Ei tea kas mu jutt vastab tõele või ei. Kuid isegi nendest narkomaanidest hakkab kahju kui sellist jama näeb.

 9. pluss veel klubides pidevalt lüüakse inimestele süstlad sisse nii, et ei saa arugi, kui keegi su ära tapnud on! :S

  • Mismis, päriselt on selliseid juhuseid olnud v? Ei suuda ette kujutada kuidas mõnes Tallinna klubis midagi sellist võiks juhtuda…

 10. Issand kui jube.Annaks taevas et lapsed ei satuks selle peale

 11. Ma möistan et narkomaanid on tyytud, aga niisugust löppu ei vääri mitte keegi se on lihtsalt nii nii ebainimlik. Mul on nii kahju kuidas nad piinlevad elusast peast!

 12. siis äkki need teadmatud lapsed kardaksid narkootikume mitte ei tahaks neid proovida ja ei võtaks seda narkootikume kui loomuliku asja.

 13. APPI, soovin, et poleks neid videosid vaadanud. Kuidas saab keegi nii teitsele teha. Ma ei oska vene keelt nii hästi, ei saa aru miks siis ei amuteerita või kui niikuinii lõpp on surm ei aidata kohe surra vaid lastakse kannatada.

 14. Kas krokodil on jõudnud juba ka eestisse?kuidas seda ära tunda kas seda segataxe ka näitex teiste narkootiliste ainete sisse?Mis värk yltse sellega on milleks seda myya kui narkomaanid surevad sellega diilerid kaotavad ju oma töö sellega kui nad kõik mädanevad:D.ebareaalne pask sitt mõtetu see tuleb peatada kuradi venelased 🙂

 15. Lolli kari,ei tea kas see narkootikum mingiks viiruseks ei moodustu,varsti tiblade pärast kõik sellised,mõttetud inimesed.

 16. krdi narko:S
  kurb aga tõsi.

 17. Ma ei saa aru mis kuradi uuest jamast te siin ajate.See juba aastaid olemas.ja see pole kallis.mis te tõesti arvate narkarid ostavad odava narkotsi asemel kalleid ravimeid ,et endale seda teha.See ravim on väga odav igaleühele hõlpsasti kätte saadav.Palju odavam kui narkots.

 18. On, kuidas on, aga üks on kindel tuleb sellest, kirjutada ja inimeste teadlikkust selleski suhtes tõsta- parem selline videolõik ära vaadata, kui võib tekkida mingigi oht seda ISE läbi elada..!

 19. Nimes oli viga.Kersti on,

 20. Krokodill oleks ohutu kui narkamannid seda õigesti kasutaks, tabletid tuleks kuumutada vastavas anumas ja piisavalt kaua, et lagundavad ained põlemise teel kaoks, aga neil ei ole selle tegevuse jaoks aega. Kohe kui tablett on piisavalt vedel, et seda süstida lastakse see endile vereringlusesse ja võib trip alata. Anyway, tee lõppu on nendel vendadel väga valulik ja piinarikas, ehk leitakse sellele vastuaine.

 21. Aine võlu on see, et ta on käsimüügiravimitest kergesti kokkusegatav ja seega kaob narkomaani teelt kasuahne diiler.

 22. Hirmsad asjapulgad kommenteerivad ma vaatan. 🙂

 23. Dima paistab asjaga kursis olema. Ise müüd või ? Ok nali naljaks, tegelikult läks süda pahaks neid klippe vaadates… õudus kuubis ma ütlen! Aga oskan öelda vaid üht: elu teeb omad korrektuurid, kasvatagem omi lapsi nii, et sellised asjad neist võimalikult kaugelt mööda käiks!

 24. See on tõesti rõve. Ei oska emotsioone tagasi hoida.

 25. Päris korralik krokodill, naise on suutnud ära pureda 😀

 26. See on lihtsalr odavam narkots, aga mõju saab kätte ikka… narkarid saavad odavamlt kätte, aga ära surevad 10x varem oodatust

 27. поебать

  Друзья , Во первых это не синтетика ,а припорад который можно приобрести в аптеке называеться КООКСИЛ во вторых какая разница ? пусть дохнут .
  Yhesxnaga , see pole mingisugune synteetiline narkootikum see on taitsa tavaline ravi mis saab apteekis osta ja seda vxib teha kodus koos mxne ainetega ja siis tulebki valja teie krokodill , ei tea kes andis talle sellist nime , See on Kooksil jaa tavaline inimene ei hakkaks seda tarvitama , hakkavad tarvitama juba need kes on txelised vardjad kes ilma doosita ei saa ja nad peavadki mxtlema endale mingisugust improvisatsiooni , muidugi raha pole et doosi osdta ja nad lahevad apteeki kus saavadki seda kooksili 😉 see on sama nagu nende joodikutega tee siin kujutate palju ette ja tagutate . 😉
  ja ma ei tea kas eestis on selliseid daune aga venemaal on palju sp et riik on suur ja palju selliseid kes juba myysid kxik kodus maha ja bla bla 😉
  mulle naiteks savi , las surevad nende valik

 28. kõik ikka venemaal juhtunud.

 29. Venemaal töötatigi Krokodill selleks välja et narkomaanidest lahti saada.

 30. Desomorphine on tegelt hea värk, asi on lihtsalt selles, et narkomaanidel ei ole labiritehnikat, et seda korralikult kokku segada. Lõpp produkti jäävad teiste ainete jäägid.

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s