Vahetuskaubast nii ja naa


Kunagi sai telekastist vaadatud saadet, kus pereisad praktiseerisid naistevahetust. Mõni elas üle, et uue naisega koos olid nädalad meeldivamad, teine luges ebameeldiva naisega olles tunde ja päevi. Vahetuskaubaks võõra naisega kooselu katsetamise ja telekaamera ees olemise eest saadi kogemust ja mõnikord ka vajalikku nänni.
…..
Vahetuskaupa teevad lisaks naisevahetajatele ka taaskasutuse huvilised moekad naisinimesed, korraldades vahetuspidusid. Igaüks võtab peole mõne põneva hilbu kaasa, mida saab siis teiste samaväärse kraami vastu vahetada. Pole rahakulu, pole kohustusi.
…..
Loomaaiad harrastavad loom-looma vastu vahetamist mitmekesise loomavaliku ja parema geneetika nimel. Loomavalik on tähtis turumajanduslikel eesmärkidel ja geneetika looduskaitselistel põhjustel. Nii võibki juhtuda, et Tallinna loomaaed annab ära seltskonna naaritsaid ja vastu saab näiteks mõne huvitava kaslase…
…..
Kui aga kokku saavad kaks blogijat, siis võib juhtuda nii, et korraldatakse hoopis ajutine blogivahetus. Üks kirjutab teise blogisse, teine esimese omasse, nagu meie L@ssiega eile tegime 🙂 L@ssie postitus ilmus juba eile. Minu oma nägi blogivalgust täna.

2 responses to “Vahetuskaubast nii ja naa

  1. Nüüd ma saan aru küll ja eile mõtlesin, et nii alustavad umbes anonüümsed alkohoolikud…
    Meie ehitasime kunagi oma maja nii, et mees tegi tisleri majale katuse ja tema meile kõik uksed aknad ning kõik olid rahul. ei mingit rahaga jamamist.

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s