Seksiuuringute (eba)tõepärasustest :)


Täna käisin oma arvutiga paranduses ja pidin ilmatuma aja ootama, sest “hommikul ajame asja korda” tähendas tegelikult “meil on aega peale lõunat”. Aga mitte arvutist ei taha ma kirjutada, vaid kohvikus ootamise ajal tahtmatult pealt kuuldud vestlusest.

Minu kõrvallauas istusid kolm viiekümnendates meest ja sõid lõunat. Vestlusteemaks oli Kadri Kõusaare juhitud saade “Seks ja küla”.

“See on üks paras jura,” alustas kiilakas härrasmees. “Mhh, ma tahaksin näha seda inimest, kes küsitlejale ütleb, et ta pole sugueluga rahul… Sa ju oled neid küsitlejaid näinud – ontlikud kampsunid prillid ninal. Vaevalt julgevad ise küsimusi lugeda.”

Kõik kolm naersid südamest. “Äkki ainult siis ütled, kui tahad kampsunit omale,” pakkus kogukam meesisik.

“Et naine arvaks, et ma olen saamatu,” krimpsutas kiilaspea nina.

Mehed jäid vait. “Rahul ollakse seal, kus on palju noori – Tallinnas ja Tartus. Tudengid enamasti ei kurda voodielu üle,” ütles kandiliste prillidega habetunud härrasmees. “Lõuna-Eesti vanad lesknaised vaevalt pereelu takka kiidavad,” lisab mees noogutavatele kuulajatele.

“Arvo on aastast 97 üksik olnud, aga küsitlejale oleks ta kalameest teinud,” lisab kiilakas teiste muigamise saatel.

“Arvo oleks küsitlejale rääkinud, et saab kolm korda nädalas,” naersid kõik ühel häälel.

“Kujuta ette, et väriseva häälega küsitleja, kes on saanud sinu käest vastuse, et oled sugueluga väga rahul, küsib sinult järgmiseks punastades, et kas te orgasmi ka saate?” mühiseb kogukam mees üle saali.

Järgneb pikem naerupaus. “Ei saa ja ikka rahul, peaks vastama,” kõkutab prillikandja.

“Seda vastust ei saa kasutada, sest seda vastust pole vastusevariantides ette nähtud,” teeb kogukas mees piiksuhäält.

Ja nii ongi 🙂

Advertisements

2 responses to “Seksiuuringute (eba)tõepärasustest :)

  1. Väga õige! Eks ikka nurgataguste kohvilaudade taga on alati palju rohekm tõtt kui küsitlustes või telesaaadetes…. Võin ise küll väga ausalt öelda kõige ja kõigi kohta, aga vaevalt, et ma tahaks, et keegi seda teles esitaks…. Eks eestlane ole ikka jah natuke häbelikum, et kohe nii avameelselt rääkida. Aga samas… miks üldse rääkida, kui ainult kohendatud tõde keele peale tuleb? Isikulikust kogemusest ütleks hoopis, et eesti naine tahab rohkem seksi, kui eesti meeste noorsugu seda pakkuda tahaks… Rohkem on kuulda naisi, kes püsisuhtes olles seksuaalelu aktiivsusega rahul pole, kui mehepoegi… Eks siin on ka suur roll eesti poiste peo ning joomahimul,.. Mingil piiril tõmbab elustiil ikka võimekusele joone alla!

    • Eks palju sõltub ka inimese kasvatusest ja enesetunnetusest. Kui sind on kasvatatud vait olema, siis pole lootust, et sa hakkad diskussiooni arendama. Ja kui sa tunned, et sinu mõtted pole avaldamist väärt, siis kuulad, mida teistel öelda on. 🙂

      Paraku on seksuaalsus selline valdkond, kus on palju arvamusi, kuidas asi peab olema ja tegelikult väga vähe inimesi, kes neisse piiridesse rõõmsalt ära mahuvad. Iga inimene on erinev.

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s