Ilukirurgia ajupesu Kanal 2-s


Kanal 2-s võrdleb Eesti kirurg Margus Luht 40-aastaseid naisi närtsiva lillega. Mees on 40-aastaselt tohtri meelest elu tipus, aga naine on lill, mille noppimine pole enam midagi väärt. Aeg teeb mehe tööd…
 
Huvitav, kas Eestis üritatakse ilukirurgiat popimaks muuta? Et halvustame ja siis korjame rumalatelt naistelt raha kokku.
 
Ma ei läheks iial tohtri juurde, kel puudub respekt ealiste muutuste vastu, isegi kui ta on ilukirurg. Ja puudub ka inimlikkus. Sellise tohtri arstieetikas ma siiralt kahtlen. Suhtumine meenutab tolmuimejamüüjast müügiagendi oma. Vastik! Vastik! Vastik!
 
Just sellise suhtumisega tohtrid soovitavadki inimestele operatsioone, mille järgi puudub tegelikult vajadus. Ehk nad teevad risti vastupidi arstiteaduse tegelikule eesmärgile inimesi ravida. Igal operatsioonil on ohud!
 
Just nende “ilumeeste” käe all sünnivadki koletised nagu  Michael Jackson, Donatella Versace, Pete Burns, Amanda Lepore ja Michaela Romanini.
 
Moe, meedia või seksi nimel tehtav ilukirurgia ei muuda ebakindlat naist kindlamaks. See edastab ainult sõnumit: “Ma olen nii kole, et mind peab jupi kaupa parandama.”

5 responses to “Ilukirurgia ajupesu Kanal 2-s

  1. Ma pakun, et just sellel tohtril on respekt vananemise suhtes ja naistel, kes ta jutule tulevad, pole. Suurim osa ilukirurgide tööst on endaga rahulolematute naiste maharahustamine. Ning see pole meeste ega arstide süü vaid naised ise kultiveerivad seda mõtteviisi isekeskis.

  2. Oma sissetuleku kindlustamiseks võivad inimesed igasugust jama ajada. Lihtsaim võimalus sellisel tohtril oma rahakotti kindlustada on sellisel moel naistes ebakindlust tekitada.

  3. ja kuidas ta seda ebakindlust tekitab? Avaldab naistelehes kuulutusi? Kuid naistelehed ju ise ainult ilusolemisest kirjutavadki?

  4. Siin on juttu teles parimal eetriajal edastatud ilukirurgiaga tegeleva kirurgi arutlusest, et üle 40-aastased naised ei kõlba enam.

  5. Lihtne äriskeem – tekitan ühiskonnas suhtumise, et üle 40-sed on vanad ja koledad. Naised kuulavad ja hakkavad kõhklema: “Aga äkki seetõttu mul ei lähegi enam nii hästi – tööandja nöögib ja mees ei too enam lilli sünnipäevaks – küllap olen vanaks ja koledaks muutunud. Enesekindlus vajub madalamale ja see tekitab ebakindlust elus ja enesetundes.
    Liigselt enesekriitiline naine, kes loodab enesekindlust ja ümbritsevate austust osta kaunima (opereeritud) välimusega, lähebki opile.
    Väärtustes ebakindel naine on potentsiaalne klient ilukirurgile.

Tänan sind kommentaari eest :)

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s